Sitodruk jako metoda znakowania odzieży reklamowej

Nasza oferta skłania się szczególnie w stronę firm, które pragną otrzymać najlepszej jakości i niezawodnie wykonaną odzież reklamową. Nasza działalność, którą prowadzimy jako importer odzieży reklamowej zapewnia Państwu skorzystanie tylko z najlepszych materiałów oraz fasonów odzieżowych, które są zgodne z aktualną modą, a także wyróżniają się profesjonalizmem.
Nasi producenci stosują bardzo wysokiej jakości możliwości dokonywania nadruku, który stanowi kwintesencję znakowania odzieży reklamowej. Istnieje kilka metod druku wybranych logo, motto, czy wzorów dowolnych na ubraniach. Jednym nich jest sitodruk. Jest to jedna z najstarszych dostępnych metod, którą wykorzystuje się do znakowania. Dzięki niej można liczyć na wysoką jakość również po wielu praniach. Jako importer odzieży reklamowej dbamy o to, by nasze produkty były trwałe i wytrzymałe. Cena takiego sitodruku zależy przede wszystkim od tego, jak duży jest nakład na jeden wzór, a także od ilości kolorów, które są w tej technice wykorzystane. Maksymalnie każdy projekt może wykorzystać osiem kolorów. Jest to wiec idealne rozwiązanie dla nadruków logotypów oraz nazw firm. Trzeba jednak zaznaczyć, że taka metoda, chociaż bardzo trwała i wytrzymała, nie przysłuży się znacznie firmom, które pragną dokonać nadruku w pełnokolorowej formie. Jako importer odzieży reklamowej zapewniamy, że każdemu doradzimy najlepiej w kwestii wyboru odpowiedniej metody znakowania ubrań.
Grafiki, które posiadają tylko kilka podstawowych motywów mogą zostać naniesione na dany produkt bez większego problemu. będzie to w takim razie bardzo wysoko ceniona reklama przez Klientów, którzy będą mogli zaznajomić się właśnie z taka odzieżą. Im ubiór jest lepszej jakości, tym bardziej ukierunkowuje myślenie Klienta na firmę o dobrej pozycji na rynku, a także stanowi bardzo wysoce cenioną wizytówkę rzez pracowników. Jeżeli otrzymują oni firmowe ubrania, świadczy to o tym, że przedsiębiorstwo dba o osoby, które zatrudnia. To bardzo duży atut, którym teraz będzie mogła poszczycić się również Państwa firma.